Ploty a plotové dielce

Hliníkové ploty na mieru 

Váš plot vytvára dojem, ktorý u susedov zaváži  

Plot môže byť štýlovým a elegantným doplnkom Vášho domova a zároveň Vám poskytnúť súkromie a ochranu.  Hliníkové plotové dielce a zábradlia z našej ponuky sú ukážkou našich realizácií, ako by mohol vyzerať aj Váš plot. Navrhnite si svoj vlastný vizuál, alebo sa poraďte s nami, radi vám pomôžeme.  Vďaka flexibilite, ktorú hliník ponúka, Vám vieme vytvoriť ploty a zábradlia, ktoré budú odrážať váš osobitný štýl.

Z našich realizácii vyberáme 

Aj takto môže vyzerať Váš nový plot:

Zig-zag plot s bráničkou

Momentálne naša TOP-ka.   Tento druh plotu je veľmi populárny. Plochý plot s čistými líniami,  v jednoduchom, ale efektnom štýle, ktorý  vyniká eleganciou a nadčasovým dizajnom. Zaručuje maximálne súkromie a bezpečnosť, je nenáročný na údržbu, vydrží po mnoho rokov a dodá Vášmu domu moderný a elegantný vzhľad .

Profilový plot s bráničkou

Plot s moderným dizajnom, ktorý sa hodí k rôznym typom domov.  Hustý vzor panelov zabraňuje priehľadu do vašej záhrady a chráni pred zvedavými pohľadmi.   Ideálny pre tých, ktorí si cenia svoje súkromie a bezpečnosť.  Dostupný v rôznych farbách. Možnosť výberu výšky a šírky plotu.

Terasové zábradlie a plot

Moderný plot so zábradlím v elegantnom a minimalistickom prevedení s horizontálnymi lamelami, ktoré pôsobia ľahko a vzdušne.  Široká paleta farieb vám umožní zladiť plot aj zábradlie s vašim domom a záhradou.  Investícia do tohto kvalitného plotu a zábradlia sa vám mnohonásobne vráti v podobe jeho dlhej životnosti.

Schodiskové zábradlie 

Elegantné a moderné schodiskové zábradlie v efektnom dizajne s čistými líniami. Zábradlie pozostáva z tvarovaných hliníkových tyčí, ktoré pôsobia ľahko a vzdušne. Pohodlné madlo sa príjemne drží, čím dodáva zábradliu stabilitu a zároveň umožňuje bezpečný pohyb po schodisku. Moderný dizajn, ktorý sa hodí do rôznych interiérov aj exteriérov.  

Ďalšie realizácie 

Záruka originality

S nami trafíte do čierneho. Každý kus je originál. Na výrobe si dávame skutočne záležať. Od návrhu, cez realizáciu až k Vám vedie cesta, ktorou Vás prevedieme.

Kontaktujte nás

Chceli by ste iný rozmer, farbu, alebo tvar? Máte svoju predstavu?  Sme variabilní, dajte nám vedieť, čo potrebujete, prispôsobíme sa Vašim požiadavkám.

Rezervovať termín

Ozvite sa nám, dohodnite si čas a miesto konzultácie, radi sa s Vami stretneme a dohodneme podrobnosti. Urobíme všetko preto, aby ste boli spokojní.

Máte záujem o niektorý z plotov?  

Prípadne máte svoju víziu?  
Ozvite sa nám, preberieme možnosti, pripravíme Vám návrh a cenovú ponuku.  

K realizácii je potom už len krok...


Kontaktujte nás