Stoly a taburetky

Doplňte svoj príbeh štýlom  

Teplo a útulnosť dreva sa snúbi s odolnosťou a funkčnosťou hliníka v jedinečnom dizajne, ktorý je zároveň praktický a nenáročný na údržbu. Táto kombinácia materiálov vytvára jedinečný štýl, ktorý je zároveň praktický a ľahko sa udržiava. Moderný dizajn našich stolov a taburetiek  z dreva a hliníka sa prejavuje :

  • v tvaroch: Stoly a taburetky sú ako jednoduché geometrické puzzle, ktoré sa spájajú dohromady, aby vytvorili dokonalý celok. Tieto tvary sú často obdĺžnikové, štvorcové, kruhové alebo trojuholníkové. Ich jednoduchosť a čistota zdôrazňuje ich moderný vzhľad.
  • vo farbe: Stoly a taburetky z dreva a hliníka sú ako neutrálne farby na plátne, ktoré sa dajú využiť na vytvorenie rôznych štýlov. Biela, sivá a čierna farba hliníka sú obľúbené farby, ktoré sa dajú ľahko kombinovať s iným nábytkom a dekoráciami. Ak chcete vytvoriť výraznejší vzhľad, môžete si vybrať hliníkový odtieň v živých farbách ako je zlatá, červená, alebo žltá.
Nech už je váš príbeh akýkoľvek, nábytok z dreva a hliníka vám pomôže vyjadriť váš štýl a zároveň dodá vášmu domovu teplo, útulnosť a funkčnosť.

Záruka originality

S nami trafíte do čierneho. Každý kus je originál. Na výrobe si dávame skutočne záležať. Od návrhu, cez realizáciu až k Vám vedie cesta, ktorou Vás prevedieme.

Kontaktujte nás

Chceli by ste iný rozmer, farbu, alebo tvar? Máte svoju predstavu?  Sme variabilní, dajte nám vedieť, čo potrebujete, prispôsobíme sa Vašim požiadavkám.

Rezervovať termín

Ozvite sa nám, dohodnite si čas a miesto konzultácie, radi sa s Vami stretneme a dohodneme podrobnosti. Urobíme všetko preto, aby ste boli spokojní.

Máte záujem o niektorý stôl alebo taburetku? 

Prípadne máte svoju víziu?  
Ozvite sa nám, preberieme možnosti, pripravíme Vám návrh a cenovú ponuku na mieru.  

K realizácii je potom už len krok...


Kontaktujte nás